O nás

TinyIQ v přírodě

Náš příběh

Historie našich staveb TinyIQ, modulových domů a hausbótů sahá do roku 2010. Od té doby máme za sebou velké množství úspěšných realizací. Mezi nejvýznamnější zakázky patří výstavba celého domu a zázemí pro reality show LIKE HOUSE vysílané na TV Prima. Tato realizace musela být dokončena do měsíce, včetně všech příprav a samotného architektonického plánu. Dále stojí za zmínku i výstavby modulů pro Žluté Lázně v Praze a dále stavba ubytovacího hausbótu umístěného na Vltavě pro Hotel Mandát v Hradištku.

Co umíme nabídnout

Protože jsme specialisté na mobilní domky TinyIQ, modulové domy a hausbóty, tak máme pro Vás právě tyto lahůdky.

Mobilní domky TinyIQ

Tento unikátní koncept umístění domu na brzděném podvozku je opravdu jediný na českém trhu. S váhou domku se vejdeme do 3,5 tuny.

Modulové domy

Vítejte v našem světě moderního a inovativního bydlení! Modulové domy přinášejí nejen flexibilitu a rychlost výstavby, ale také úžasnou kreativitu a designovou eleganci.

Hausbóty

Naše hausbóty jsou navrženy s ohledem na vaše pohodlí a stylový životní styl. Každý detail byl pečlivě promyšlen tak, aby vám poskytl optimální prostor a komfort.

Náš tým

Postaráme se o Vás od první kávy až po zacinkání klíčů. Všechny kroky spojené s  výstavbou vašeho vysněného bydlení budeme spolu komunikovat a koordinovat k vaší plné spokojenosti.

Jiří Kuna

Obchodní ředitel

Jan Tomášek

Projektový ředitel

Lenka Tomášek

Kreativní ředitelka

Budete v dobrých rukou

Předem vše představíme a vysvětlíme. Vy se rozhodnete jestli si nakonec plácneme.